Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 27.09.2020 r.
 1. W środę obchodzimy wspomnienie Św. Hieronima, w czwartek Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek Świętych Aniołów Stróżów.
 2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik, szczególny miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Znajdźmy czas na wspólny różaniec o 17:30 i na kolanach prośmy z wiarą Maryję o łaskę zatrzymania epidemii. Jak widzimy ludzkie działania są bezradne, my jako wierzący mamy siłę w modlitwie.
 3. W I Czwartek Miesiąca módlmy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.
 4. W I Piątek Miesiąca całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:00-21:00. O 15:00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi św. 7:00-7:30; 17:00-17:30; 20:30-21:00. Chorych z Komunią Św. odwiedzę od godz. 9:00. Serdecznie zapraszam na chwilę przed Panem w ciągu dnia.
 5. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7:00, odśpiewamy Godzinki o NP NMP.
 6. Pragnę poinformować, że dotychczas uzbieraliśmy kwotę 17_400 zł na budowę studni na wodę na Madagaskarze. Do pełnej kwoty jeszcze trochę nam brakuje. Dziś przy wyjściu można wrzucić datki na ten cel, abyśmy mogli już te fundusze przekazać misjonarzom tam pracującym, tak by mogli rozpoczynać jej budowę. Wiemy doskonale jak wielki jest tam problem z dostępem do wody. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.
 7. W najbliższy wtorek obchodzimy Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i_Rafała. W naszym kościele tego dnia zostanie zainstalowana i poświęcona Figura Św. Michała Archanioła, do którego codziennie modlimy się podczas Mszy Św., aby chronił nas i strzegł od złego. Serdecznie zapraszam na tę uroczystość.
 8. Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto oraz te szczególne ofiary przekazywane na Ołtarz główny naszej świątyni.
 9. Msze Święte można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_ogromnych łaskach, które płyną od Boga w Eucharystii. Jest już kalendarz intencyjny na nowy rok, czekają na pomoc nasi bliscy zmarli i żyjący. Zbliża się szybkimi krokami listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
 11. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
     
Ogłoszenia z dnia 20.09.2020 r.
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie