Niedziela 28.06.2026
- W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Apostołów Św.
Piotra i Pawła. Podczas Mszy Św. będzie zbierana taca tzw. świętopietrze
przeznaczone na rzecz Stolicy Apostolskiej i Papieża Leona XIV.
- W I Czwartek Miesiąca modlimy się w intencji
kapłanów, kleryków oraz o_powołania kapłańskie i zakonne. Szczególną modlitwą
otoczmy tych kapłanów, których znamy.
- W I Piątek Miesiąca odwiedzę chorych z Komunią
Św. od godz. 9:00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17:30,
szczególnie przypominam dzieciom i rodzicom.
- W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego
Różańca o godz. 7:00. Tradycyjnie śpiewamy Godzinki do Matki Bożej.
- W dzisiejszą Ostatnią Niedzielę Miesiąca zbieramy
ofiary przeznaczone dla Pana Organisty w dowód naszej wdzięczności za Jego
posługę w Parafii. Bóg zapłać.
- Wszystkich sympatyków rowerów serdecznie zapraszam na
17. Rowerową Pielgrzymkę z Elbląga na Jasną Górę, której jestem organizatorem.
Tegorocznym hasłem są słowa zaczerpnięte z Ps 31 „Niech zajaśnieje Twoje
oblicze…” Szczegóły pielgrzymowania i zapisów znajdują się na plakacie, na stronie
internetowej naszej parafii i bezpośrednio u mnie. Niech to będzie wspaniały
czas ładowania swoich akumulatorów w drodze do Matki Bożej na Jasnej Górze.
- Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy, aby
w tym okresie znaleźć sposobność na swój rozwój duchowy, by tam gdzie będziemy
nawiedzić kościół i_wziąć udział w Eucharystii. Czasem nasze drogi wędrują
właśnie tam, by może na nowo spojrzeć na rzeczywistość naszej wiary i ją
umocnić.
- Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu otwarta jest codziennie w godz. 7:00-17:30.
- Intencje
Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
- Przy
wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na Głębie.
- W
najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
|